Ana Səhifə » Xəbərlər Xəbərlər Xerox, Lexmarkdan sonra satınalmada rəhbərlik komandasını təqdim etdi Xerox birinci rübün nəticələrini açıqladı Xerox Korporasiyası təminatlı qeydlər təklifinin bağlandığını elan edir Xerox Korporasiyası 800 milyon dollarlıq yüksək təminatlı qeydlərin qiymətlərini elan etdi Lexmark satınalma qiymətləndirməsi haqqında Xerox Korporasiyası baş təminatlı "notların emissiyasını" elan edir Connecticut Children və Xerox uşaq sağlamlığına yeni, innovativ, süni intellektə əsaslanan texnologiyaları təqdim edəcək Xerox 2025 Qlobal Tərəfdaş Sammitində yüksək performanslı tərəfdaşlıqları gücləndirir Xerox Holdings Corporation adi və imtiyazlı səhmlər üzrə dividendlər elan edir Xerox IDC MarketScape-də Lider Adlandırıldı Keypoint Intelligence Xerox-u BLI 2025 Smart Workplace Solutions Line of the Year Mükafatı ilə tanıdı Xerox Dördüncü Rüb və Tam İl nəticələrini açıqlayır Xerox Uilyam Tvimeni Baş Mühasibat Direktoru təyin etdi Xerox Quocirca-nın 2024 davamlı inkişaf liderləri hesabatında tanınıb Xerox Lexmark-ı əldə edəcək Aston Martin Aramco Formula One® Komandası Ofis Texnologiyaları və Həllər Lideri Xerox ilə tərəfdaşlıq elan etdi Xerox Holdings Corporation adi və imtiyazlı səhmlər üzrə dividendlər elan edir Xerox üçüncü rüb nəticələrini açıqladı Xerox Quocirca 2024 idarə olunan çap xidmətləri hesabatında liderliyini saxlayır Xerox New York Islanders və UBS Arena ilə çoxillik müqavilədə yeni tərəfdaşlığa başladı Xerox İT xidmətlərinin mövcudluğunu artırmaq üçün ITsavvy əldə edir Xerox 2024 korporativ sosial məsuliyyət hesabatını nəşr edir Xerox ISO Standartına uyğun olaraq təsdiqlənmiş ilk karbon neytrallığı xidmətini təqdim edir Xerox CFO Xavier Heiss-in 2025-ci ildə təqaüdə çıxacağını elan etdi Xerox Yeni Xerox PrimeLink C9200 Seriyası İstehsal Rəngli Preslərini Təqdim edir Xerox və Taktiful Software Solutions yeni strateji tərəfdaşlıq yaratmaq niyyətini elan edir Xerox, Quocirca-nın 2024 Çap Təhlükəsizlik Bazarı Mənzərə Hesabatında Lider seçildi Xerox yeni süni intellektlə dəstəklənən Xerox AltaLink 8200 seriyalı çoxfunksiyalı printerlərlə sənəd emalını dəyişdirir Xerox ikinci rübün nəticələrini açıqladı Xerox PRINTING United Alliance 2024-ün Texnologiya üzrə Pinnacle Məhsul Mükafatını qazandı Xerox Quocirca-nın 2024 Cloud Çap Xidmətləri Landşaft Hesabatında Lider seçildi Xerox Holdings Corporation Adi və İmtiyazlı Səhmlər üzrə Dividend Elan edir Xerox İdarə Heyətinin altı yeni üzvünü salamlayır İstehsal biznesinin yenidən kəşf edilməsi haqqında Xerox bəyanatı Xerox birinci rübün nəticələrini açıqladı Xerox Londonda Sənaye Tərəfdaşları və Müştəriləri Toplayan “İstehsal Çap Həftəsi” nə ev sahibliyi edir Xerox 2024-cü il illik yığıncağında direktorlar şurasına seçilmək üçün 7 yeni direktor namizədini irəli sürüb Xerox iş yeri və istehsal çap portfelinə kanal tərəfdaşları üçün girişi genişləndirir Xerox Peru və Ekvadorda PBS Qrupu ilə yeni tərəfdaşlığı elan edib Xerox Holdings Korporasiyası böyük istiqraz təklifinin bağlandığını elan edir Xerox Holdings Korporasiyası 2024-2025-ci il tarixləri üçün tenderin qiymətini elan edir Xerox Holdings Korporasiyası 2024-2025-ci il tarixləri üçün erkən tender nəticələrini elan etdi Xerox Argentina və Çilinin Grupo Datco şirkətinə birbaşa satışını elan edir Xerox Holdings Korporasiyası Konvertasiya edilə bilən Notların Təklifinin Bağlandığını Elan Edir Xerox Holdings Korporasiyası Artırılmış Senior Qeydlər Təklifinin Qiymətləndirilməsini Elan Edib Xerox Holdings Korporasiyası 2025-ci ilə qədər Limitinin Artırıldığını Elan etdi Xerox Holdings Corporation Təklif olunan Konvertasiya Edilə bilən Notlar Təklifini Elan Edir Keypoint Intelligence, Xerox-u BLI 2024 Smart Workplace Software Line of the Year Mükafatı ilə tanıdı Xerox 2024-cü il və 2025-ci il qeydləri üçün tender təkliflərini elan edir Xerox Holdings Corporation Baş Təminatsız Notların Təklifini Elan Edir Təşkilati Strukturda Yeniləmələr haqqında Xerox Bəyanatı Xerox Holdings Corporation adi və imtiyazlı səhmlər üzrə dividendlər elan edir Xerox məhsuldar hibrid iş mühitlərini təkmilləşdirmək və İT səylərini sadələşdirmək üçün yeni həlləri elan edir Xerox Dördüncü Rüb və Tam İl Nəticələrini Açıqlayır Xerox Yenidən İxtira və Əməliyyat Modelinin Təkamülü Xerox, XBS köməkçi şirkətinə təsir edən kibertəhlükəsizlik hadisəsi ilə bağlı bəyanat yayıb Xerox Quocirca-nın 2023 Davamlı İnkişaf Liderləri Hesabatında tanınıb Xerox üçüncü rübün nəticələrini açıqladı Xerox Holdings Corporation ümumi və üstünlük verilən səhmlərə dividendləri elan edir Xerox 2023 korporativ sosial məsuliyyət hesabatını açıqladı Xerox PRINTING United Expo 2023 sərgisində məlumatların avtomatlaşdırılması təkliflərini təqdim edəcək Xerox-da yenilik
Connecticut Children və Xerox uşaq sağlamlığına yeni, innovativ, süni intellektə əsaslanan texnologiyaları təqdim edəcək
Keypoint Intelligence Xerox-u BLI 2025 Smart Workplace Solutions Line of the Year Mükafatı ilə tanıdı
Aston Martin Aramco Formula One® Komandası Ofis Texnologiyaları və Həllər Lideri Xerox ilə tərəfdaşlıq elan etdi
Xerox yeni süni intellektlə dəstəklənən Xerox AltaLink 8200 seriyalı çoxfunksiyalı printerlərlə sənəd emalını dəyişdirir
Xerox Londonda Sənaye Tərəfdaşları və Müştəriləri Toplayan “İstehsal Çap Həftəsi” nə ev sahibliyi edir
Xerox 2024-cü il illik yığıncağında direktorlar şurasına seçilmək üçün 7 yeni direktor namizədini irəli sürüb
Keypoint Intelligence, Xerox-u BLI 2024 Smart Workplace Software Line of the Year Mükafatı ilə tanıdı
Xerox məhsuldar hibrid iş mühitlərini təkmilləşdirmək və İT səylərini sadələşdirmək üçün yeni həlləri elan edir
Xerox PRINTING United Expo 2023 sərgisində məlumatların avtomatlaşdırılması təkliflərini təqdim edəcək

Главная страница » Новости Новости Xerox запускает новое интеллектуальное решение для обработки документов на базе искусственного интеллекта Корпорация Xerox Holdings объявляет дивиденды по обыкновенным и привилегированным акциям Xerox заключает соглашение с Kyocera о поставке высокоскоростных струйных печатных машин Xerox публикует результаты за второй квартал Xerox представляет усовершенствования печатной машины PrimeLink серии B9100 и программного обеспечения FreeFlow Workflow Xerox завершает сделку по приобретению Lexmark, объединяя двух лидеров На выставке Xerox Amplify Print 2025 будет представлена автоматизация декоративных элементов и бизнес-процессов Xerox признан лидером в сфере услуг облачной печати Quocirca в 2025 году Xerox обновляет политику распределения капитала в преддверии приобретения Lexmark Xerox представляет команду руководителей после приобретения Lexmark Xerox публикует результаты за первый квартал Корпорация Xerox объявляет о закрытии предложения старших облигаций Корпорация Xerox объявляет об успешной продаже старших обеспеченных облигаций на сумму 800 миллионов долларов Заявление Xerox об оценке приобретения Lexmark Корпорация Xerox объявляет о выпуске старших обеспеченных облигаций Больница Connecticut Children's и Xerox объединяются для внедрения новых инновационных технологий на основе искусственного интеллекта в педиатрическую медицину Xerox поддерживает высокоэффективные партнерства на Глобальном Партнерском Саммите 2025 года Корпорация Xerox Holdings объявляет дивиденды по обыкновенным и привилегированным акциям Xerox назван лидером в отчете IDC MarketScape Keypoint Intelligence отмечает Xerox наградой BLI 2025 «Линия года в области решений для интеллектуального рабочего места» Xerox публикует результаты за четвертый квартал и весь год Xerox назначает Уильяма Туоми главным бухгалтером Xerox отмечена в отчете Quocirca о лидерах в области устойчивого развития за 2024 год Xerox приобретает Lexmark Команда Aston Martin Aramco Formula One® объявляет о партнерстве с лидером в области офисных технологий и решений Xerox Корпорация Xerox Holdings объявляет дивиденды по обыкновенным и привилегированным акциям Xerox опубликовала результаты за третий квартал Xerox сохраняет лидерство в отчете Quocirca по управляемым услугам печати за 2024 год Xerox объявляет о новом многолетнем партнерстве с New York Islanders и UBS Arena Xerox приобретает ITsavvy для расширения присутствия ИТ-услуг Xerox публикует отчет о корпоративной социальной ответственности за 2024 год Xerox представляет первую услугу по обеспечению углеродной нейтральности, сертифицированную по стандарту ISO Xerox объявляет об уходе финансового директора Ксавье Хейсса в отставку в 2025 году Xerox представляет новую производственную цветную печатную машину Xerox PrimeLink C9200 Xerox и Taktiful Software Solutions объявляют о намерении сформировать новое стратегическое партнерство Xerox названа лидером в отчете Quocirca о состоянии рынка безопасности печати за 2024 год Xerox опубликовала результаты за второй квартал Компания Xerox получила награду PRINTING United Alliance 2024 Pinnacle Product Award в области технологий Xerox названа лидером в отчете Quocirca о ландшафте услуг облачной печати за 2024 год Xerox Holdings Corporation объявляет дивиденды по обыкновенным и привилегированным акциям Xerox приветствует шесть новых членов в своем совете директоров Заявление Xerox о переосмыслении производственного бизнеса Xerox опубликовала результаты за первый квартал Xerox проводит «Неделю производственной печати», собирая отраслевых партнеров и клиентов в Лондоне Xerox выдвигает 7 новых кандидатов на пост директора для избрания в совет директоров на ежегодном собрании 2024 года Xerox расширяет доступ торговых партнеров к своему портфолио печатной продукции для рабочих мест и производственной печати Xerox объявляет о новом партнерстве с PBS Group в Перу и Эквадоре Xerox Holdings Corporation объявляет о закрытии предложения старших облигаций Xerox Holdings Corporation объявляет цену тендера на 2024-2025 годы Xerox Holdings Corporation объявляет предварительные результаты тендера на 2024-2025 годы Xerox объявляет о продаже прямого бизнеса в Аргентине и Чили компании Grupo Datco Xerox Holdings Corporation объявляет о закрытии предложения конвертируемых облигаций Xerox Holdings Corporation объявляет цену размещения увеличенных старших облигаций Xerox Holdings Corporation объявляет об увеличении лимита до 2025 года Xerox Holdings Corporation объявляет о предлагаемом предложении конвертируемых облигаций Компания Keypoint Intelligence наградила Xerox наградой BLI 2024 «Линия программного обеспечения для умных рабочих мест» Xerox объявляет тендерные предложения на облигации с погашением 2024 и 2025 года Xerox Holdings Corporation объявляет о выпуске старших необеспеченных облигаций Заявление Xerox об обновлении организационной структуры Xerox Holdings Corporation объявляет дивиденды по обыкновенным и привилегированным акциям Xerox анонсирует новые решения для повышения производительности гибридной рабочей среды и упрощения ИТ-усилий Xerox публикует результаты за четвертый квартал и за весь год Новое изобретение Xerox и эволюция операционной модели Xerox опубликовала заявление об инциденте, связанном с кибербезопасностью, затронувшем субсидируемую компанию XBS Xerox отмечена в отчете Quocirca «Лидеры устойчивого развития за 2023 год» Xerox опубликовала результаты за третий квартал Xerox Holdings Corporation объявляет дивиденды по обыкновенным и привилегированным акциям Xerox опубликовала отчет о корпоративной социальной ответственности за 2023 год Xerox представит предложения по автоматизации данных на выставке PRINTING United Expo 2023 Инновации в Xerox
Xerox запускает новое интеллектуальное решение для обработки документов на базе искусственного интеллекта
Xerox представляет усовершенствования печатной машины PrimeLink серии B9100 и программного обеспечения FreeFlow Workflow
На выставке Xerox Amplify Print 2025 будет представлена автоматизация декоративных элементов и бизнес-процессов
Корпорация Xerox объявляет об успешной продаже старших обеспеченных облигаций на сумму 800 миллионов долларов
Больница Connecticut Children's и Xerox объединяются для внедрения новых инновационных технологий на основе искусственного интеллекта в педиатрическую медицину
Keypoint Intelligence отмечает Xerox наградой BLI 2025 «Линия года в области решений для интеллектуального рабочего места»
Команда Aston Martin Aramco Formula One® объявляет о партнерстве с лидером в области офисных технологий и решений Xerox
Xerox представляет первую услугу по обеспечению углеродной нейтральности, сертифицированную по стандарту ISO
Xerox и Taktiful Software Solutions объявляют о намерении сформировать новое стратегическое партнерство
Компания Xerox получила награду PRINTING United Alliance 2024 Pinnacle Product Award в области технологий
Xerox выдвигает 7 новых кандидатов на пост директора для избрания в совет директоров на ежегодном собрании 2024 года
Xerox расширяет доступ торговых партнеров к своему портфолио печатной продукции для рабочих мест и производственной печати
Компания Keypoint Intelligence наградила Xerox наградой BLI 2024 «Линия программного обеспечения для умных рабочих мест»
Xerox анонсирует новые решения для повышения производительности гибридной рабочей среды и упрощения ИТ-усилий
Xerox опубликовала заявление об инциденте, связанном с кибербезопасностью, затронувшем субсидируемую компанию XBS